GIACOMINI

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GIACOMINI Ек вентил 3/4" x 1/2"
Ек вентил за машина за перење  ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
GIACOMINI Термостатски сет комплет 1/2" ек
  Термостатскиот сет комплет се состои од: Термостатски радијаторски вентил 1/2" прав&..
1.330 ден.
без ДДВ: 1.127 ден.
Калај 250 gr
Се испорачува намотан во мал котур со Ø=2,7mm и тежина од 250gr     ..
970 ден.
без ДДВ: 822 ден.

Податоци за банка

ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.