Термостатски вентил ЕК 1/2"x16

Термостатски вентил ЕК 1/2"x16

380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Производител: GIACOMINI
Шифра на производ: R431TG
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

GIACOMINI Термостатски вентил ЕК 1/2"x16 .. Category: Product #: R431TG Regular price: 380 ден. 380
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2024.