Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/7 WILO STAR RS

Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/7 WILO STAR RS

8.250 ден.
без ДДВ: 6.992 ден.
Производител: Wilo
Шифра на производ: Wilo STAR RS 30/7
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска (1“ или 5/4“).Наменети за топловодно греење на сите системи,индустриски циркулациони постројки, системи за ладна вода и постројки за климатизација.

  • 3 брзини
  • Дозволена температура од -10 до +110 °С
  • Приклучок на мрежа 1~230 V, 50Hz
  • Максимален работен притисок 10бари

*Се испорачува со холендри (вклучени во цената)

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ

*Види КАТАЛОГ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Wilo Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/7 WILO STAR RS Циркулациона пумпа со воден ротор со навојна врска (1“ или 5/4“).Наменети за топловодно греење на сите системи,индустриски циркулациони постројки, системи за ладна вода и постројки за климатизација. 3 брзини Дозволена температура од -10 до +110 °С Приклучок на мрежа 1~230 V, 50Hz Максимален работен притисок 10бари *Се испорачува со холендри (вклучени во цената) *Гаранција 24 МЕ.. Category: Product #: Wilo STAR RS 30/7 Regular price: 8.250 ден. 8.250 Available from: Термо Систем