Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/8 WILO STAR RS

Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/8 WILO STAR RS

9.560 ден.
без ДДВ: 8.102 ден.
Производител: Wilo
Шифра на производ: STAR-RS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики / предности на производот:

  • Погодни за секоја монтажа со хоризонтално вратило
  • Приклучна кутија во положба на 3-6-9-12 часот
  • Два или три изборни степени на бројот на вртежи, за прилагодување на оптоварувањето.
  • Едноставна и лесна монтажа
  • Брз приклучок со стеги

  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Wilo Циркулациона пумпа за топла вода со три брзини 30/8 WILO STAR RS Карактеристики / предности на производот: Погодни за секоја монтажа со хоризонтално вратило Приклучна кутија во положба на 3-6-9-12 часот Два или три изборни степени на бројот на вртежи, за прилагодување на оптоварувањето. Едноставна и лесна монтажа Брз приклучок со стеги    .. Category: Product #: STAR-RS Regular price: 9.560 ден. 9.560 Available from: Термо Систем