Електричен комбиниран бојлер ARISTON PRO1 R 80 VTS 1.8kW

Електричен комбиниран бојлер ARISTON PRO1 R 80 VTS 1.8kW

10.080 ден.
без ДДВ: 8.542 ден.
Производител: ARISTON
Шифра на производ: PRO1 R 80 VTS 1.8kW
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 Комбиниран бојлер за парно ЛЕВ
 Капацитет 80л
 MADE IN ITALY
 1.8 КW
 Титаниум Плус технологија на Емајлиран резервоар
 Голема Магнезиумска Анода
 Полиуретанска изолација CFC Free
 Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари
 Надворешен Термостат за одбирање температура
 Максимална температура 75 степени
 Загревање за 2ч и 27 минути до 45 степени
 бела боја
 Димензии тежина 24кг
 IPX3 ниво на заштита

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2022.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

ARISTON Електричен комбиниран бојлер ARISTON PRO1 R 80 VTS 1.8kW  Комбиниран бојлер за парно ЛЕВ  Капацитет 80л  MADE IN ITALY  1.8 КW  Титаниум Плус технологија на Емајлиран резервоар  Голема Магнезиумска Анода  Полиуретанска изолација CFC Free  Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари  Надворешен Термостат за одбирање температура  Максимална температура 75 степени  Загревање за 2ч и 27 минути до 45 степени  бела боја  Димензии тежина 24кг  IPX3 ни.. Category: Product #: PRO1 R 80 VTS 1.8kW Regular price: 10.080 ден. 10.080 Available from: Термо Систем