Средишен модул со регулатор и мерач на проток

Средишен модул со регулатор и мерач на проток

1.070 ден.
без ДДВ: 907 ден.
Производител: GIACOMINI
Шифра на производ: R53MM
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

DN32x18

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

GIACOMINI Средишен модул со регулатор и мерач на проток DN32x18 .. Category: Product #: R53MM Regular price: 1.070 ден. 1.070
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.