Клима уред инвертер 3,6kW SKYLINE

Клима уред инвертер 3,6kW SKYLINE

25.990 ден.
без ДДВ: 22.025 ден.
Производител: SKYLINE
Шифра на производ: 3,6 kW
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачка.

Wifi Ready: Управување на клима уредот преку wifi 

Cold plasma: Наградба на квалитетот на воздухот во комбинација со високо квалитетен јонизатор и повеќе слојни филтри неутрализирајќи ги 90% од бактериите, отстранувајќи ги непријаните мириси. Негативните јони на кислород даваат специјално чувство на свежина.

I feel function: Нуди интелигентна контрола на температурата таму каде што е потребно и обезбедува поголем комфорт во просторијата.

Defrosting: Функција каде што единицата разбира автоматски да започне процес на одмрзнување.

Turbo function: Овозможува максимален проток на воздух и перформанси за 30минути за брзо ладење во просторијата.

Auto restart: Исклучувањето на електрична енергија повеќе не е проблем, бидејќи единицата ја враќа 

Автоматско рестартирање: Исклучувањето на електрична енергија веќе не е проблем, бидејќи единицата ја враќа во функција и продолжува со обновување.

Self - diagnosis: High-end технологија преку која единицата открива можни грешки и ги покажува на LED екранот за побрза и поефикасна поправка.

WiFi Ready функција
Современ и елегантен дизајн
R32 еколошки фреон
iFeel функција за совршена комоција
ColdPlasma Јонизатор
Ефективно греење до -15С
Турбо функција
Автоматски Defrost
SleepMode
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (6.1/4.0)
КОМПРЕСОР SANYO, PANASONIC
НИВО НА БУЧАВА: 40/48 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃ ДО 48 ℃
3 години гаранција

 
WiFi Ready функција
Современ и елегантен дизајн
R32 еколошки фреон
iFeel функција за совршена комоција
ColdPlasma Јонизатор
Ефективно греење до -15С
Турбо функција
Ладење до -15С
Автоматски Defrost
SleepMode
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (6.1/4.0)
КОМПРЕСОР SANYO, PANASONIC
НИВО НА БУЧАВА: 40/48 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃ ДО 48 ℃
3 години гаранција, 5 години на компресо

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SKYLINE Клима уред инвертер 3,6kW SKYLINE Energy saving: Клима уредот SKYLINE обезбедува максимална моќност со најниска моќност на потрошувачка. Wifi Ready: Управување на клима уредот преку wifi  Cold plasma: Наградба на квалитетот на воздухот во комбинација со високо квалитетен јонизатор и повеќе слојни филтри неутрализирајќи ги 90% од бактериите, отстранувајќи ги непријаните мириси. Негативните јони на кислород даваат специјално ч.. Category: Product #: 3,6 kW 5 1 5 stars, based on 2 reviews Regular price: 25.990 ден. 25.990
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка