Пумпа за кондензат на фенкојлери 0 13 - C

Пумпа за кондензат на фенкојлери 0 13 - C

7.590 ден.
без ДДВ: 6.432 ден.
Производител: Wilo
Шифра на производ: WILO PLAVIS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Лесна инсталација благодарение на приклучните и пумпните системи со прилагодлив влез и ротирачки капак.
  • Брзо и лесно оддржување благодарение на отстранливата капа и интегриран неповратен вентил.
  • Поголема безбедност при работа благодарение на интегрираниот видлив аларм.
  • Заштеда на енергија преку ниска потрошувачка на енергија.
  • Совршена интеграција во средината на корисниците благодарение на компактен модерен дизајн во комбинација со тивко работење (<40dBA)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Wilo Пумпа за кондензат на фенкојлери 0 13 - C Лесна инсталација благодарение на приклучните и пумпните системи со прилагодлив влез и ротирачки капак. Брзо и лесно оддржување благодарение на отстранливата капа и интегриран неповратен вентил. Поголема безбедност при работа благодарение на интегрираниот видлив аларм. Заштеда на енергија преку ниска потрошувачка на енергија. Совршена интеграција во средината на корисниците благодарение.. Category: Product #: WILO PLAVIS Regular price: 7.590 ден. 7.590 Available from: Термо Систем