Прибор за сет на пелет BOSCH

Прибор за сет на пелет BOSCH

85.900 MKD
без ДДВ: 72.797 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: Bosch сет на пелет
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Прибор :

Во приборот спаѓаат следниве елементи

- Горилник комплет со полжав

- Резервоар 190л

- Врата за монтажа на горилникот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
BOSCH Прибор за сет на пелет BOSCH Во приборот спаѓаат следниве елементи - Горилник комплет со полжав - Резервоар 190л - Врата за монтажа на горилникот .. Category: Product #: Bosch сет на пелет Regular price: 85.900 MKD 85.900 Available from: Термо Систем