Потопна пумпа REXA MINI 3
  • Потопна пумпа REXA MINI 3

Потопна пумпа REXA MINI 3

18.430 ден.
без ДДВ: 15.619 ден.
Производител: Wilo
Шифра на производ: Wilo REXA MINI 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Технички податоци

 

Потопна пумпа за отпадна и дренажна вода со содржина на цврсти парчиња со максимален дијаметар од 40мм. Се користи за одводнување на куќни отпадни води, градежни ископи, индустриски води и за потреби за селски стопанства.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Wilo Потопна пумпа REXA MINI 3 Технички податоци   Потопна пумпа за отпадна и дренажна вода со содржина на цврсти парчиња со максимален дијаметар од 40мм. Се користи за одводнување на куќни отпадни води, градежни ископи, индустриски води и за потреби за селски стопанства. .. Category: Product #: Wilo REXA MINI 3 Regular price: 18.430 ден. 18.430 Available from: Термо Систем