Панелни радијатори 600 x 1000

Панелни радијатори 600 x 1000

2.840 MKD
без ДДВ: 2.407 MKD
Производител: ENRAD
Шифра на производ: Enrad
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Димензија 600 x 1000mm
  • Максимален работен притисок 10 bar
  • Максимална работна температура 90/70°С
  • Притисок на испитување 13 bar
  • Производство - КОСОВО
  • Приклучок - 1/2"

*Се испорачува со конзоли, штопна и славина за воздух

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
ENRAD Панелни радијатори 600 x 1000 Димензија 600 x 1000mm Максимален работен притисок 10 bar Максимална работна температура 90/70°С Притисок на испитување 13 bar Производство - КОСОВО Приклучок - 1/2" *Се испорачува со конзоли, штопна и славина за воздух .. Category: Product #: Enrad Regular price: 2.840 MKD 2.840 Available from: Термо Систем