Ниско монтажен Бојлер BOSCH TR2000T 10T

Ниско монтажен Бојлер BOSCH TR2000T 10T

4.670 MKD
без ДДВ: 3.958 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: BOSCH TR2000T
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Бојлер
 • Моќност:1500W
 • Капацитет:10L
 • Работен притисок: 8 bar
 • Стакло керамичка заштита на казанот
 • Антибактериска заштита
 • Надворешен термостат
 • Нискомонтажен
 • Димензии:37x25x41cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

 • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
 • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
BOSCH Ниско монтажен Бојлер BOSCH TR2000T 10T Бојлер Моќност:1500W Капацитет:10L Работен притисок: 8 bar Стакло керамичка заштита на казанот Антибактериска заштита Надворешен термостат Нискомонтажен Димензии:37x25x41cm .. Category: Product #: BOSCH TR2000T Regular price: 4.670 MKD 4.670 Available from: Термо Систем