Маноментар ф50

Маноментар ф50

170 MKD
без ДДВ: 144 MKD
Шифра на производ: Kenner
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Маноментар ф50 1/4 0-6 бари

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.
Маноментар ф50 Маноментар ф50 1/4 0-6 бари .. Category: Product #: Kenner Regular price: 170 MKD 170 Available from: Термо Систем