АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит со бојлер 180л COMPACT 11kW
  • АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит со бојлер 180л COMPACT 11kW
  • АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит со бојлер 180л COMPACT 11kW

АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит со бојлер 180л COMPACT 11kW

283.000 ден.
без ДДВ: 239.831 ден.
Производител: ARISTON
Шифра на производ: COMPACT 70 S NET
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сплит верзија (NIMBUS COMPACT S NET)

Греење, ладење и топла санитарна вода во домот;

Компактна внатрешна единица со минимални димензии (како еден класичен фрижидер) со интегриран бојлер од 180 l за производство на топла вода во домот;

Капацитет на греење од 1,5 до 12 kW.

Види каталог

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ARISTON АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит со бојлер 180л COMPACT 11kW Сплит верзија (NIMBUS COMPACT S NET) Греење, ладење и топла санитарна вода во домот; Компактна внатрешна единица со минимални димензии (како еден класичен фрижидер) со интегриран бојлер од 180 l за производство на топла вода во домот; Капацитет на греење од 1,5 до 12 kW. Види каталог .. Category: Product #: COMPACT 70 S NET Regular price: 283.000 ден. 283.000
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2022.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка