SIEMENS Wi - Fi термостат за греење жичен RDS 110
 • SIEMENS Wi - Fi термостат за греење жичен RDS 110
 • SIEMENS Wi - Fi термостат за греење жичен RDS 110

SIEMENS Wi - Fi термостат за греење жичен RDS 110

13.401 ден.14.890 ден.
без ДДВ: 11.357 ден.
Производител: SIEMENS
Шифра на производ: RDS 110
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Wi - Fi термостат за греење може да ги контролира следниве компоненти:

 • Електричен котел
 • Радијатори со пумпа
 • Електрично подно греење
 • Фенкојлери
 • Подно греење со пумпа
 • Електрични радијатори
 • Гасен котел
 • Сите уреди за греење

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ

​*Види КАТАЛОГ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

SIEMENS SIEMENS Wi - Fi термостат за греење жичен RDS 110 Wi - Fi термостат за греење може да ги контролира следниве компоненти: Електричен котел Радијатори со пумпа Електрично подно греење Фенкојлери Подно греење со пумпа Електрични радијатори Гасен котел Сите уреди за греење ​*Гаранција 24 МЕСЕЦИ ​*Види КАТАЛОГ .. Category: Product #: RDS 110 Regular price: 13.401 ден. 14.890
13.401
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

 • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
 • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2022.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка