Електрични греалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH Електрична греалка 2 Kw
Електричен котел за греење на просторија Идеален за мали објекти  Едноставна монтажа ..
5.250 MKD
без ДДВ: 4.449 MKD
BOSCH Електрична греалка 1,5 Kw
Електричен котел за греење на просторија Идеален за мали објекти  Едноставна монтажа ..
4.650 MKD
без ДДВ: 3.941 MKD
BOSCH Електрична греалка 2,5 Kw
Електричен котел за греење на просторија Идеален за мали објекти  Едноставна монтажа ..
5.550 MKD
без ДДВ: 4.703 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.