Бренери на пелети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бренер на пелети PELL ECO 55 kW
BURNIT PELL ECO 55 Просечна потрошувачка на струја ~ 400 W Напојување  230 AC/50 H..
49.700 MKD
без ДДВ: 47.333 MKD
Бренер на пелети PELL ECO 35 kW
BURNIT PELL ECO 35 Просечна потрошувачка на струја ~ 400 W Напојување  230 AC/50 H..
36.200 MKD
без ДДВ: 34.476 MKD
Прибор сет на пелет 40kW
Прибор сет на пелет 40kW Во сетот спаѓаат;  Горилник комплет со полжав Резервоар - 1..
96.700 MKD
без ДДВ: 92.095 MKD
Прибор сет на пелет 27kW
Прибор сет на пелет 27kW Во сетот спаѓаат;  Горилник комплет со полжав Резервоар - 1..
85.200 MKD
без ДДВ: 81.143 MKD

За нас

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Читај повеќе..

 

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ © 2019.