Бакарен редуцир

Бакарен редуцир

22 ден.
без ДДВ: 19 ден.
Шифра на производ: Frabo
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Бакарен редуцир:

Бакарен редуцир – димензии 18×15; 22×15; 22×18; 28×15; 28×18; 28×22; 35×15; 35×18; 35×22; 35×28

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Бакарен редуцир Бакарен редуцир – димензии 18×15; 22×15; 22×18; 28×15; 28×18; 28×22; 35×15; 35×18; 35×22; 35×28 .. Category: Product #: Frabo Regular price: 22 ден. 22 Available from: Термо Систем