GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (600m)

GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (600m)

64 ден.
без ДДВ: 54 ден.
Производител: GIACOMINI
Шифра на производ: R996T
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 600

Цревото за подно греење од програмата на Giacomini е полиетиленско црево со антиоксигенска бариера, кое овозможува дистрибуција на топла вода во системот на греење. Се карактеризираат со долг век на траење и висок коефициент за пренос на топлина.

  • Пакувано во котури од 600m
  • Дијаметар Ø17mm
  • Дебелина на црево 2mm
  • Со антиоксиданска бариера

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2022.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

GIACOMINI GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (600m) Цревото за подно греење од програмата на Giacomini е полиетиленско црево со антиоксигенска бариера, кое овозможува дистрибуција на топла вода во системот на греење. Се карактеризираат со долг век на траење и висок коефициент за пренос на топлина. Пакувано во котури од 600m Дијаметар Ø17mm Дебелина на црево 2mm Со антиоксиданска бариера     .. Category: Product #: R996T Regular price: 64 ден. 64 Available from: Термо Систем