Алумпласт Ф16

Алумпласт Ф16

58 ден.
без ДДВ: 49 ден.
Производител: GIACOMINI
Шифра на производ: 16х2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Дијаметар - Ø16
  • Дебелина - 2мм
  • Материјал - ПEКС - Алуминиум - ПEКС

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

GIACOMINI Алумпласт Ф16 Дијаметар - Ø16 Дебелина - 2мм Материјал - ПEКС - Алуминиум - ПEКС   .. Category: Product #: 16х2 Regular price: 58 ден. 58
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка