Електронски регулатор со заштита од работа на суво - Wilo Hicontrol 1

Електронски регулатор со заштита од работа на суво - Wilo Hicontrol 1

4.260 ден.
без ДДВ: 3.610 ден.
Производител: Wilo
Шифра на производ: Wilo Hicontrol 1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електронски регулатор со заштита од работа на суво и неповратен вентил. За вертикално поставување на потисната линија со приклучоци поставеби во линија. Погоден за директно приклучување на моторот на пумпата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Wilo Електронски регулатор со заштита од работа на суво - Wilo Hicontrol 1 Електронски регулатор со заштита од работа на суво и неповратен вентил. За вертикално поставување на потисната линија со приклучоци поставеби во линија. Погоден за директно приклучување на моторот на пумпата. .. Category: Product #: Wilo Hicontrol 1 Regular price: 4.260 ден. 4.260 Available from: Термо Систем