Бакарни цевки

Бакарни цевки

250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Шифра на производ: Frabo
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Бакарни цевки:

Цевките  и фитингот се особено погодни за извршување на дистрибуција на топла и ладна вода за санитарни потреби. Наоѓаат примена   во системите за водоснабдување, системите за греење и ладење, противпожарните системи и др.

Техничките карактеристики  на материјалот од што се направини цевките и фитингот,  се најдоброто  решение  за  инсталации кои се наменети за питка вода, системи за прехранбени течности, системи за наводнување на градините, инсталации наменети за дистрибуција на компримиран воздух, системи за аспирација или вакуум и други водоводни потреби.

Производител: FRABO-Италија (фитинг) и Copper Com – Србија ( бакарни цевки)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

Бакарни цевки Цевките  и фитингот се особено погодни за извршување на дистрибуција на топла и ладна вода за санитарни потреби. Наоѓаат примена   во системите за водоснабдување, системите за греење и ладење, противпожарните системи и др. Техничките карактеристики  на материјалот од што се направини цевките и фитингот,  се најдоброто  решение  за  инсталации кои се наменети за питка вода, системи за прехранбен.. Category: Product #: Frabo Regular price: 250 ден. 250 Available from: Термо Систем