АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит NIMBUS PLUS S NET
  • АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит NIMBUS PLUS S NET
  • АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит NIMBUS PLUS S NET

АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит NIMBUS PLUS S NET

178.500 ден.
без ДДВ: 151.271 ден.
Производител: ARISTON
Шифра на производ: NIMBUS PLUS S NET
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Капацитет:

Сплит верзија (NIMBUS PLUS S NET) Греење и ладење;

За разлика од моделите COMPACT и FLEX, NIMBUS PLUS моделот исклучиво служи за греење и ладење и има опција да ја третира топлата санитарна вода;

Капацитет на греење од 1,5 до 16,7 kW.

Види каталог 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2021.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Никола Парапунов 1/1-13 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка

ARISTON АRISTON топлинска пумпа воздух/вода сплит NIMBUS PLUS S NET Сплит верзија (NIMBUS PLUS S NET) Греење и ладење; За разлика од моделите COMPACT и FLEX, NIMBUS PLUS моделот исклучиво служи за греење и ладење и има опција да ја третира топлата санитарна вода; Капацитет на греење од 1,5 до 16,7 kW. Види каталог  .. Category: Product #: NIMBUS PLUS S NET Regular price: 178.500 ден. 178.500 Available from: Термо Систем