ARISTON клима уред инвертер 3,5kW
  • ARISTON клима уред инвертер 3,5kW
  • ARISTON клима уред инвертер 3,5kW

ARISTON клима уред инвертер 3,5kW

29.500 ден.
без ДДВ: 25.000 ден.
Производител: ARISTON
Шифра на производ: ALYS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

*Фреон R32

*Енергетска класа А++

*Технологија 2D Инвертер

*Компактибилен со KIT WI-FI ARISTON CLIMA R32

*Мemory функција

*Функција BOOSTER MODE

*Сензор за истекување на фреон

*Функција за автоматско чистење

*Може да се адаптира на мулти сплит систем

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ARISTON ARISTON клима уред инвертер 3,5kW *Фреон R32 *Енергетска класа А++ *Технологија 2D Инвертер *Компактибилен со KIT WI-FI ARISTON CLIMA R32 *Мemory функција *Функција BOOSTER MODE *Сензор за истекување на фреон *Функција за автоматско чистење *Може да се адаптира на мулти сплит систем .. Category: Product #: ALYS Regular price: 29.500 ден. 29.500
Available from: Термо Систем

Податоци за банка


ЕДБ : 4030003470947
Жиро сметка: 200000827858908
Депонент : Стопанска Банка

Контакт

  • +389 2 3079 802 +389 2 3090 785
  • info@termosistem.com.mk

Facebook

ТЕРМО СИСТЕМ e-shop © 2023.

Работно време: Понеделник – Петок: 08:00 – 16:00 | Сабота: 09:00 – 14:00

ТЕРМО СИСТЕМ дооел | ул.Скупи. бр 47, 1000 Скопје
Тел : + 389 2 3079 802 | + 389 2 3090 785 | Факс : + 389 2 3090 775 | e-mail : info@termosistem.com.mk
ЕМБС: 5738687 | ЕДБ : 4030003470947 | ДЕЈНОСТ: 43.22
Жиро сметка: 200000827858908 Стопанска Банка